Doporučujeme: Zkracovač dlouhých adres | Měření rychlosti internetu | Stahovač videí z YouTube | Služby pro Váš web | Snadné sdílení souborů | Zkus to jinak - logicky | Italo.cz

Čtvrtek 21.4. - je krásně (365/110/2011)

Datum: 22. 4. 2011 8.07 | Autor: - hk - | 1456× | Kategorie: Projekt 365 | Komentáře: 0

Dnes dopoledne jsme se museli s Bártem uklidit někam ven, babička se pustila do vaření - pro ni a dědu na víkend, jídlo pro Bárta na dva dny, něco taky pro mě na velikonoce. Nejdřív jsme chvíli skákali na trampolíně a pak jsme vyrazili pěšky k Ohři. Není to daleko, ale nám to tedy trvalo - nejdřív jsme se zasekli u bagru, kterým silničáři kousek od nás kopou něco v silnici (kanalizaci? elektriku? vlastně netuším...). Další zastávka byla za vsí - Bárt vydržel neskutečnou dobu sledovat puštěné zalévání na poli, musela jsem ho odtáhnout. Pak chtěl zase nosit, protože ho chození po silnici nebavčilo, to jsem ale odolala. Naštěstí jsme pak už došli k vodě. Přes malou lávku by si snad troufnul i sám, ale zábradlí je tam jen na jedné straně a ještě vysoko, tak se mě musel držet jako klíště. Omrkli jsme jez a šli se podívat na most. Uprostřed mostu seděla zrzavá veverka! Když nás uviděla, schovala se někam do konstrukce. Prošli jsme se několikrát po mostě a pak se vrátili na novodvorskou stranu řeky, kde jsme vyplašili pár kachen. Pomalu už se blížila doba kapání do očí, Bárt se rozhodl, že pěšky domů tedy nepůjde, tak než abych ho nesla, zavolala jsem "taxíka" v podobě obětavého dědy, který pro nás přijel.

 

 

 

 

 

 

 

 

V poledne jsem vyrazila do Roudnice k holiči, bohužel stejný nápad mělo víc lidí, takže jsem tam strávila docela dlouhou dobu. Nějak ty "řeči", které se u kadeřnice vedou, těžce nesu, takže jsem dnes přečetla opravdu velkou porci ženských časopisů... Ale aspoň jsem si našla na mapě, kam že to s Lucií na ten velikonoční víkend vyrážím - k rybníku Nebákov kousek pod Troskami. Už se těším. Tomáš je doma a stále mu není dobře, tak bude mít aspoň prostor na vyzdravení.

Bárt doma babičku zatím pěkně zlobil, protože si opět usmyslel, že se bude koupat v bazénu... Teplota vody stoupla na 17 C, což si ale Bárt nechce nechat vysvětlit. Vztekal se, mlátil kolem sebe, no záchvatek... Ještěže jsem to nebyla já, kdo Bártovi ukázal, že v bazénu pod plachtou je už napuštěná voda, to bych si to pěkně schytala... Babička dokonce napustila doma Bártovi vanu (v poledne), aby mu to vynahradila, ale nebylo to nic platné. Jak si náš chlapeček něco umane, je těžké mu to z hlavy dostat...

Nakonec s ním musel jet děda na projížďku na kole. Po páté jsem vyrazila směr Praha, Bárt ještě jednou na kolo, tentokrát i s babičkou - vyjížďka do Hostěnic k jezu se prý vydařila.

Mám před sebou celý víkend, hurá!

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: