Doporučujeme: Italo.cz | Psí Park | Zkus to jinak - logicky | Měření rychlosti internetu | Snadné sdílení souborů | Zkracovač dlouhých adres | Stahovač videí z YouTube

Do školky a k babičce (365/154)

Datum: 4. 6. 2010 13.17 | Autor: - hk - | 1558× | Kategorie: Projekt 365 | Komentáře: 2

Středa, tj. miniškolka. Dneska jsem potřebovala, aby ho tam odvedl Tomáš, protože já jdu dávat krev, jenže Tomáš od 8 zkouší a nemůže... Takže jsme jeli autem na půl devátou, auto jsem nechala na dvoře Technické univerzity, Bárt se vztekal, protože chtěl jít do práce za tátou, kdežto já ho táhla na druhou stranu do školky, no radost. A pršelo, pochopitelně. Ve školce jsem ho rychle předala a spěchala na transfuzní stanici, protože už mám zkušenost, že to tam vždycky dlouho trvá, a já jsem to potřebovala stihnout do 12, abych zase mohla Bartoloměje vyzvednout. Naštěstí se ukázalo, že největší nápor dárců je po ránu, takže i když jsem byla ten den 51., zvládlo se to vcelku rychle a v 11 jsem byla o necelý půl litr krve lehčí.

Cestou z odběru jsem se zastavila v nemocnici na rehabilitaci, abych objednala Bartoloměje na rehabilitaci těch jeho nedostatečně rotujících rukou. Původně jsem měla od dr. Němečkové tip na rehabku kousek od nás na sídlišti, ale ta mi sdělila, že s dětmi nepracuje, dala mi tip na jinou paní, ale ta je až z Vratislavic, což je přes celé město,  navíc mi ten telefon nevzala. A tak jsem to přestala kombinovat, tady v nemocnici aspoň Bartoloměje znají a vědí, že zrovna moc nespolupracuje a nenechá na sebe moc sahat... Třeba se jim díky tomu podaří vymyslet, jak na něj... No uvidíme, za 14 dní máme termín.

Ve školce byl docela šrumec, v noci se je někdo pokusil vykrást, ovšem protože jsou napojení na nějaký poplašný systém, podařilo se zloděje chytit na místě. Bárt se tu ve školce najedl, pak jsme si šli ještě zaskákat na trampolínu. Volal Tomáš, že mu nepřišli studenti, takže můžeme jet do Prahy hned (původně jsme měli jet až ve dvě). Vyzvedli jsme auto, vyzvedli jsme tátu a jeli jsme. Tomáš v Praze vystoupil a šel si řešit své záležitosti a my jsme s Bártem pokračovali k babičce do Nových Dvorů.

 

Babička už na Bárta čekala, Bartoloměj si celý dům pěkně oběhl, aby zjistil, jestli je od minule vše na svém místě a pak zasedl k televizi - vzhledem k tomu, jak dlouho už máme televizi v opravě, má už asi slušný "absťák":-) Plán je takový, že Bárt zůstane u babičky a já zítra pojedu ráno do Prahy k zubaři. V pátek půjdu do práce, v sobotu přijede do Prahy babička s dědou a Bartolomějem, protože večer půjdou do divadla. V pondělí půjdu ještě jednou do práce a v úterý vyšetření Na Homolce.

 

 

Večer jsem si ještě psala s Blankou, která je s Florim na diagnostickém pobytě v Motole. Tak prý diagnoza Dětský autismus, středněfunkční, potvrzena, k tomu mu přidali centrální hypotonii, mozečkový syndrom, sníženou funkci štítné žlázy a nadbytek železa. A prý budou cvičit Vojtovku... Není nad to, když se člověk dostane do spárů doktorů... Dost by mě zajímalo, co by našli doktoři nám, kdyby se tenkrát nepovedlo stanovit diagnozu tak záhy po narození...
Komentáře:

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: