Doporučujeme: TV program | Služby pro Váš web | Italo.cz | Zkus to jinak - logicky | Psí Park | Zkracovač dlouhých adres | Snadné sdílení souborů

Osmnáctý týden - květen 2012

Datum: 22. 5. 2012 8.25 | Autor: - hk - | 1175× | Kategorie: Projekt 365 | Komentáře: 0

Tohle byl hodně hektický týden... Začal zajímavě - byla jsem se podívat na byt v Třešňové, v paneláku kousek nad námi. A líbil se mi. Stávající majitel sympatický, makléř žoviální - mám o čem přemýšlet.

Ve školce dnes děti spojené se žluťásky, jsem krkavčí matka, z Bártovy třídy tu byl jen on a Štěpánek, ostatní děti zůstaly doma. A navíc nedorazil ani Donáš. Tomáš stále nějaký chcíplý, tak jsem usoudila, že nejlepší bude odjet na zítřejší státní svátek k babičce. Schválně, jestli tam Bárt zítra dostane ty neštovice - zítra totiž začíná běžet inkubační doba... Už cestou byl Bartoloměj pěkně protivný, u babičky to vyvrcholilo - kňoural, pobrekával, všechno ho rozesmutnilo, usnout nechtěl. Hmmm, tak teď už jen ty pupínky... Jenže druhý den ráno byl v pohodě a celý první máj strávil venku. Všechno tam kvetlo, zaléval, i té pusy pod rozkvetlým stromem jsem se letos dočkala...Tak nevím. Že by reakce na vedro? každopádně jsme se zase v úterý večer vrátili do Liberce.

  

Ve středu odpoledne jsem Bartoloměje odvezla k babičce Doris a dotáhla Tomáše podívat se na ten byt.

Večer jsem pak vyrazila ku Praze na dlouho domlouvaný koncert The Tap Tap  (http://www.thetaptap.cz/) - Pirátskou párty na kolečkách. Bylo to úplně skvělé, už jsem strašně dlouho nebyla na koncertě, který by mě tak bavil. Jo a dokonce mě najdete na oficiálních fotkách The Tap Tap - vlevo dole v rohu, to jsem já, hned vedle Lenky Jamrichové (jejich Terezka tenhle koncert dostala k 8. narozeninám).

 

Ve čtvrtek ráno zase přesun do Prahy, sbalit na víkend, nakoupit, pro Bárta, odvézt Bárta k babičce a vyrazit ku Praze. Neštovice zatím nejsou. V pátek v práci, odpoledne přijel Tomáš s Bartolomějem. Přespali jsme v Praze a ráno se rozjeli na jih do Soběšic na setkání Willíka. Cestou jsme nebrali dr. Neuschlovou - ta koukala, jak Bárt dokáže dlouho opakovat "Stěřače, puštit stěrače, tak jo" a zpívat "Pejsci, pejsci".

Víkend se vydařil. Bárt sice strávil první den u výtahu (byl mluvící...), pak jsme ale byli i v bazénu, v neděli si užil canisterapii, na výlet do Sušice jsme se vydali i najít cache do okolí Soběšic. V sobotu počasí nic moc (padaly kroupy), v neděli se ale už vyčasilo. Tomáš odpoledne odjel s Kratinovými do Prahy a my s Bártem zůstali až do úterka.

   

Více fotek tady: http://bartolomej.mujblog.info/williamsuv-syndrom/setkani-willika-v-sobesicich-fotoreportaz

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: