Doporučujeme: TV program | Snadné sdílení souborů | Zkracovač dlouhých adres | Italo.cz | Služby pro Váš web | Psí Park | Stahovač videí z YouTube

Pátek - léto s fenistilem (365/191)

Datum: 11. 7. 2010 23.54 | Autor: - hk - | 1356× | Kategorie: Projekt 365 | Komentáře: 0
Čekáme moji spolužačku Janu s dcerou Evičkou, jen o pár měsíců starší, než je Bárt. Myslela jsem, že holky jedou od babičky z Východních Čech, resp. z Prahy, ale ukázalo se, že vyrážejí z domova v Karlových Varech a že tedy dorazí až po poledni.

 

 

Bartoloměj se dopoledne nemohl rozhodnout, zda raději na trampolínu, nebo do bazénu. Bazén jsem se snažila odkládat, podařilo se mi to až do poledne, pak už jsem ale musela podlehnout. Bartoloměj se rozhodl, že bude do bazénu chodit sám, poté, co jsem zjistila, že bych z něj nemohla spustit oko a musela bych být tak max. metr od něj, abych pro něj příp. skočila, jsem usoudila, že zkusíme variantu nafukovací rukávky. Bartoloměj byl proti, hrubě se mu to nelíbilo, ale nakonec neměl na výběr. A tak chodil kolem bazénu v rukávkách.

 

 

Peklo a pražilo, pořád jsem ho mazala, nakonec jsem mu oblékla tričko – nejlepší UV faktor. Zato já jsem tomu mazání moc nedala a vymstilo se mi to, večer jsem měla záda doruda… Další nepříjemná věc – hmyz. Nesnáším hmyz. Jsem z něj nervozní, mám k němu odpor. A hmyz nesnáší mně a při každé příležitosti se na mně vrhá. Vypadá to na léto s fenistilem… Během dne se do mě pustilo několik hovad, mušek, komárů… Nejhorší je, že na každé štípnutí reaguju otokem. Večer jsem tedy chodila s několika velkými svědivými koly na těle a proklínala všechno, co létá a bzučí… Zajímavé je, že tahle zběř jde jen na mně, všichni ostatní jsou mou přítomností dokonale ochráněni…

 

 

Jana s Evičkou dorazily kolem třetí, novým roztomilým červeným Fiátkem. Už jsou tu poněkolikáté, tak se vyznají, ani jsme s Bártem nevylézali z bazénu. Holky se zabydlely a následovaly nás do vody. Evička se samozřejmě vydrápala i na trampolínu – povedla se nám. Bartoloměj měl z Evičky trochu ostych, ona se na něj totiž hned vrhla a začala ho celou láskou objímat, až škrtit…. To ho dost znervoznělo… Když chtěla za ním na trampolínu, tak hned zdrhal. Ale pouštěli jsme si u svačiny Cvičení s Míšou a u toho byl ochoten se s Evičkou i držet za ruce a tančit.

 

 

Stavovala se tu má sestřenice s manželem – z trampolíny byli nadšeni, oba si ji hned vyzkoušeli. Jirka se pro skákání nadchl, snažil se vyskočit co nejvýš a skončil v síti, naštěstí se mu nic nestalo. Dana při pohledu na svého muže prohlásila, že se s tou navigací k vánocům unáhlila.

 

 

Zašli jsme se podívat k bráchovi na ovečky, ale už se chystaly spát. Bartoloměj odpoledne nespal a byl hrozně unavený. Usnul kolem 8. Do 10 spala i Evička. Daly jsme si s Janou lahev vína, kecaly jsme, spát jsme šly kolem půlnoci.

 

 

Psal Tomáš z Dušanbe. Let dobrý, za nadváhu neplatili, v Tádžikistánu horko.                                                                              

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: