Doporučujeme: Psí Park | Služby pro Váš web | Italo.cz | Snadné sdílení souborů | Zkus to jinak - logicky | Zkracovač dlouhých adres | Měření rychlosti internetu

Třetí říjnový týden

Datum: 30. 10. 2012 23.47 | Autor: - hk - | 1255× | Kategorie: Projekt 365 | Komentáře: 0

 

Pondělí začalo intenzivně - vyrazili jsme s Bártem na psychologické vyšetření, jednak už zase uplynula nějaká doba a jednak potřebuji novou zprávu kvůli přezkumu příspěvku na péči. No, dopadli jsme... Ani to tu nebudu rozebírat. A to se Bárt fakt snažil, dokonce říkal "eště pláci" (ještě práci). Ale moc mu to nepomohlo. K mentální retardaci jsme si ještě odnesli diagnozu atypický autismus, ale to beru spíš jako koloryt odpovídající současnému auti-boomu. Tak jen doufám, že nám tahle hnusná zpráva pomůže u posudkového lékaře...

Náladu jsme si šli spravit do útulku, tenktokrát jsme si půjčili většího psa - Fínu, křížence německého ovčáka. Jakmile ji Bárt uviděl, říkal, že je to "vlk".

Array
Plemeno: kříženec ovčáka
Pohlaví: fena
Věk: do 5 let
Datum předání pejska do útulku: 01.08.2010...

 

V úterý další lékař - tentokrát kardiologie. Stáhla jsem nová videa do iPadu (momentálně jedeme v myčkách aut) a vyrazili jsme. Dopadlo to dobře - Bárt vyšetření zvládl, tedy až na EKG a výsledky byly dobré, dokonce o něco málo lepší, než minule. Hurá.

Středa - muzikoterapie se Zuzkou - individuální péče Bártovi vyloženě svědčí.

Poté, protože bylo krásně, za našimi oblíbenými pejsky. Tenhle se tuším jmenoval Jessie (teda asi jmenovala, že ano...). Lepším se ve sbírání psích výkalů... Město Mladá Boleslav pro své pejskaře vyrobilo papírové pytlíky i s jednorázovou lopatičkou - a v útulku je mají k dispozici. Sláva.

Ve čtvrtek přesun Bárta k babičce, rychle přezout pneumatiky a do Prahy. Měla jsem mít doma babinec, ale choroby zaútočily, a tak jsem jen padla do vany a do postele. Se seriálem Dexter - sériový vrah mě baví.

 

V pátek dovolená, ale vzdělávací - zúčastnila jsem se kursu Novináři nejsou zlí od Nadace Via. Bylo to VÝBORNÉ!

A víkend? Jak jinak - naučný. Předposlední víkend s Obhájci práv lidí s postižením. Tohle byl vážně dobrý kurs, jsem ráda, že jsem se do něj přihlásila.

V sobotu večer pak ještě kultura - s Janou na představení Bůh masakru v Činoherním klubu. Nasmála jsem se:-)

Bárt si to u babičky užil - s dědou jezdil traktorem a sekal trávu a oral! Jediný temný okamžik - auto na silnici přejelo naši kočičku. Bárt tohle moc nechápe, ale Andulka ji oplakala... V neděli přivezli babička s dědou Bárta do Prahy, předali a my se přesunuli do Liberce. Potřebovala bych tak týden volna...

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: