Doporučujeme: Měření rychlosti internetu | Služby pro Váš web | Bazar | Stahovač videí z YouTube | TV program | Zkracovač dlouhých adres | Snadné sdílení souborů

Na Slovensku s Willíkem - den 1. (365/228)

Datum: 27. 8. 2010 14.48 | Autor: - hk - | 1407× | Kategorie: Projekt 365 | Komentáře: 0

Neděle 15.8.2010 - mám svátek:-) Spíme do 8, nespěcháme, Martina by měla být na mši u sester v klášteře. Jenže nebyla, nějak špatně zařízené zamykání fary a Martina se ráno nedostala ven, klíče jsme měli my. Přebalili jsme a kolem 9 vyrazili. Bohužel jsme se nemohli rozloučit s Bernardem, přímý přenos byl v plném proudu. Tak aspoň přes Martinu. Zastávka v Olomouci a Prostějově, sháníme zrcátko (jakékoliv). V Prostějově v OBI zakoupeno koupelové, překvapivě to s ním jde a funguje. Bohužel vydrželo jen do Bratislavy, pak Tomáš rázněji otevřel dveře a zrcátko se rozbilo na několik větších kusů. Ovšem v téhle podobě je na našem autě ještě i dnes...

 

Počasí se totálně zhoršilo, lilo. V poledne v Bratislavě se Tomášovi opět (bohužel) chytla GPS, takže docela zajížďka. Ve Štúrově v půl třetí, v Kováčově o něco později. V autě dusno, klimatizace nějak neklimatizuje. Bárt přesto neusnul. Vepřo-knedlo-zelo na nás počkalo. Pokoj pěkný, velký, s balkonem, jen cesta k němu poněkud složitá. Hotel Panorama projektoval nějaký schodišťový maniak, neustále je třeba chodit nahoru a dolu. I zkratka přes fitcentrum vyžaduje troje schody... Bárt má ale naštěstí schody rád. Natahat všechna zavazadla a vybalit nás stálo spoustu sil.

Po obědě setkání všech ve společenské místnosti, ujo Drapák nás seznámil s programem - výlety atd. Bude toho dost. Vyrazili jsme na obhlídku areálu. Hotel stojí na pěkném místě vysoko ve svahu s výhledem na Dunaj. Asi už ale zažil lepší časy, všechno tu bylo poněkud zanedbané. Na bazén dali pro jistotu ceduli Zákaz koupání, požární nádrž. Slovenský způsob, jak se vypořádat s nutností údržby.

Houpačky nevypadaly na dlouhou životnost, stejně tak hřiště na tenis a volejbal, jen klouzačka se zdála být nová. K večeři šunkofleky, po ní mělo být další setkání, ale museli jsme jít nakrmit, vykoupat a uspat Bartoloměje, tak jsem aspoň nechala k rozdání naše Willíkovské občasníky, DVD s muzikoterapií, kopie článků o WS a pexesa. Martina dělala průzkumníka za naší rodinu. Bárt se docela v klidu vykoupal ve sprchové vaničce. Tomáš se jal uspávat a já se vydala za ostatními. V baru jsem se dozvěděla, že na večerním setkání se jednohlasně dohodlo, že příští letní pobyt bude v Česku. To bude legranda:-)

 

Hanky mi z Itálie přivezly k svátku a jako poděkování za prezentaci náramek v italských barvách a taky nějaké materiály z WS kempu. Prý to bylo dobré, líbilo se to tedy hlavně dětem, a to je hlavní.

V 10 v baru zavřeli a všechno se to rozešlo ke spánku. Tak to byl den první.

(Fotky budou dodatečně) .

 

 

 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: