Doporučujeme: Stahovač videí z YouTube | Psí Park | Italo.cz | Služby pro Váš web | Měření rychlosti internetu | Zkus to jinak - logicky | TV program

Pátek 17.6. - budete mi nosit pomeranče (365/166/2011)

Datum: 21. 6. 2011 9.54 | Autor: - hk - | 2294× | Kategorie: Projekt 365 | Komentáře: 0

Náročný den... Začal už v noci, kdy se Bárt opakovaně budil. Můj budíček byl navíc na pátou hodinu, v šest mi jel bus do Prahy - kvůli včerejší stávce dopravců nešlo jinak... Dopotácela jsem se na zastávku a konsternovaně sledovala myš, která se tu procházela kolem trafiky... Bílá naštěstí nebyla.

V sedm jsem dojela do Prahy a pak se přesunula do Nuslí. Měla jsem čas, odlovila jsem jednu keš a narazila na svou kamarádku Lucii, která tady bydlí - ta koukala. Ptáte se, co jsem dělala v Nuslích, když jsem měla spěchat do práce?! To je zase story s velkým S. Možná si vzpomínáte na můj článek o tom, jak jsme s Bártem v září absolvovali to neuvěřitelně příšerné posouzení zdravotního stavu u posudkové komise ministerstva. No a ona předsedkyně komise dr. A.O. můj dojem dodatečně naprosto potvrdila, za ten článek, který tady na blogu najdete, na mě podala trestní oznámení - trestný čin pomluva!!! A to není žádná sranda. Článkem a zejména komentáři se cítí dotčená na svých právech! Fakt neuvěřitelné, tomu říkám nedostatek sebereflexe...  No a já jsem dnes musela na Policii pro Prahu 4 podat vysvětlení k věci. Až to celé strávím, asi o tom napíšu víc, takhle jen stručně - slečna policistka byla velmi rozumná a konstruktivní, věc jsme probraly, já jsem vysvětlila, jak to celé funguje, předala pár písemných podkladů, které podporují mojí verzi, slečna se spravedlivě rozhorlila, sepsaly jsme protokol (takovou tou srandovní policejní přímou řečí) a celá věc bude odložena. Návštěvy na Ruzyni nebo ve Světlé nad Sázavou Vás nečekají, i když to bych si asi konečně svou chvilku slávy nenechala ujít - v takové kauze!:-) Přesto mě to otrávilo a unavilo. Až já jednou napíšu tu knihu, to bude trhák!:-)

Přesun do práce, řešíme nějaké přesčasy řidičů a zase ono táhnoucí se výběrové řízení. Otrava. V sedm na bus, do Liberce, mrknout na dokument o Lunochodu a padnout do peřin...

Bárt ve školce zlobil, v koutku to bylo lepší, byl tam sám a měl chůvu pro sebe. Odpoledne jeli s tátou domů tramvají a pak před bazénem sledovali pána, který žongloval a vybíral do klobouku. Bárta to zaujalo a rozhodl se, že s ním zůstane... Ale nevím, nevím, jestli by nějaký ten trik zvládl - ale zase pravidelný příjem?:-)

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: