Doporučujeme: Služby pro Váš web | Zkracovač dlouhých adres | Zkus to jinak - logicky | Italo.cz | Stahovač videí z YouTube | Měření rychlosti internetu | Snadné sdílení souborů

Pátek - nadvakrát do Prahy (365/135)

Datum: 16. 5. 2010 23.37 | Autor: - hk - | 1356× | Kategorie: Projekt 365 | Komentáře: 0

Noc v pohodě, Bárt spal docela dobře, takže jsem ráno rozeslala sms a e-maily zainteresovaným: sestřenici Martině, která se do Monínce chystá s námi a Zděňkovi Kratinovi, který tam zajišťuje ubytování - ano, jedeme. I když pořád jsem měla v plánu záložní plán, že kdyby se Bárt přes den zhoršil, zůstaneme v Praze, resp. nechám ho v Praze s tátou a s Martinou se aspoň zajedeme do Monínce podívat.

Vstávám v 5:45, abych chytla autobus v 6:30. Naštěstí není narvaný. V Praze prší. V práci spousta práce - zase nějaké připomínkové řízení k diskriminaci žen (asi 40 stran textu k přečtení), napsat zápis z jednání pracovní skupiny z minulého týdne, v deset porada k internímu auditu, ze které si odnáším další "pěkné" úkoly - připomínky k metodice ochrany osobních údajů a k financování vzdělávání. A to se ještě navíc dobrovolně pouštím do čtení kolegova výtvoru a upravuju mu ho. Já jsem tak pilná:-) Ale stíhám i oběd v restauraci:-)

Do toho dopoledne volá Milena z rané péče a domlouvá naši pondělní návštěvu ve středisku věnovanou projektu Co nás baví a naší neočekávané výhře. Zároveň ruší středeční konzultaci, je prý totiž doma na antibiotikách, kousl ji nějaký jedovatý hmyz. Já zase celý den řeším setkání Willíka v Monínci - koresponduju se Zdeňkem a Olinou, naše doktorka a předsedkyně sdružení už nějakou dobu nekomunikuje, telefony nebere a na mejly nereaguje, což se ukazuje jako dost závažný problém - nemáme razítko, takže není čím orazit objednávku, nemá kdo podepsat dohody o provedení práce s muzikoterapeutkou a ergoterapeutkou, nikdo neví, kolik je na účtu Willíka peněz, takže není jasné, jaký příspěvek rodiny dostanou a jestli je možné ergoterapeutku zaplatit atd atd. Jestli zítra nedorazí, bude to všechno čirá improvizace. Nakonec se doktorku podaří odpoledne zastihnout v nemocnic v České Lípě a společnými silami přesvědčit, že ji opravdu zítra potřebujeme a že je nutné vyřešit hafo věcí do budoucna. Ufff.  

Bartoloměj je s tátou v Liberci a část dne tráví v dětském koutku. Rýma v pohodě, s dětmi taky vychází, ale nějak prý tátovi nechtěl spolupracovat - tzn. vstávat, snídat, nastupovat do auta a tak. Kolem druhé vyrážejí do Prahy, Bárt v autě na chvíli usnul. Ovšem odpolední svačinku od táty odmítá...

Cestou z práce se stavuju v Ungeltu pro lístky do divadla pro babičku. Paní v pokladně mi nabízí vstupenky na letní scénu. Vzhledem k tomu, jak pěkně prší, je to opravdu lákavé:-)

V půl šesté konečně doma, Bárt hospodaří v bytě - všude se válejí hračky a pak taky vařečky a ostatní kuchyňské náčiní, které tak rád krámuje. Dáme pozdní sváču, se mnou se nevzpouzí. Táta má domluvenou nějakou schůzku, tak zůstáváme doma sami. Zkouším učení - moc se mu nechce, ale k mému překvapení nemá vůbec žádný problém s přiřazováním rozpůlených obrázků (ze Šíšova blogu jsme si vypůjčili obrázky z Krtečka). Sice díky své špatné jemné motorice nepřikládá tak, aby byl obrázek v zákrytu, ale rozhodně se neplete v postavičkách.

Pak už byl ale hodně unavený, rýma se zase trochu roztekla, tak jsem zavelela do vany, kde snědl i svou večerní kaši. Ve velké vaně se mu hrozně zalíbilo a nechtěl ven, tak jsem mu musela vypustit vodu. To ho zaujalo ještě víc, vyloženě si vanu bez vody užíval. Pár fotek pro pedofily... Nakonec jsem ho musela odtáhnout násilím...:-)

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: