Doporučujeme: Stahovač videí z YouTube | Snadné sdílení souborů | Italo.cz | Zkracovač dlouhých adres | TV program | Zkus to jinak - logicky | Služby pro Váš web

Pondělí 24.+. - milovník kaše (365/24/2011)

Datum: 24. 1. 2011 22.28 | Autor: - hk - | 1342× | Kategorie: Projekt 365 | Komentáře: 0

Dnes vcelku dobré, tedy až na skutečnost, že to v našem autě zase nějak podezřele klepe… Jo, už dalo asi dva měsíce pokoj, nemůže mě přece takhle rozmazlovat. Kontrolky palubního počítače ale nesvítí. Zní to tak, jako by bylo něco uvolněného. Plech. Na hrbolech, při přidávání rychlosti a při rozjíždění. Při vyšších otáčkách nic neslyším. Já jsem ale odborník jen na závady, které už jsem někdy měla... Možná mi ale z tohohle našeho auta už hrabe. Mohl by to být výfuk, a to mě děsí. Prasklý výfuk už jsem měla, na své první škodovce, kamarád Jakub si to auto tenkrát půjčoval, když jel do Olomouce zachraňovat svou maminku před povodněmi. Tyjo, to je už let, 1997? Tenkrát jsem měla já jediná auto, Kuba se vrátil z Moravy téměř ohluchlý… Ovšem Renault zní jinak, zatím ne tak hrozně. Stejně nevím, jestli najdu sílu a odvahu s tím jet zítra do servisu… Minule, když Tomáš tvrdil, že skřípou brzdy, tak na tom stejně nic nevykoumali. A nakonec se musela dělat kompletní rekonstrukce brzd, na což ovšem přišel otec.

Asistentka Lenka se rozhodla, že bude při práci s Bartolomějem důsledná. Jakože když děti sedí v kruhu, tak tam s nimi bude i Bárt, i když ho to nebaví. Prý to překvapivě funguje, akorát asistentka je z toho úsilí celá vyřízená. Dneska si Bárt ve školce způsobil první úraz – zakopl o nějakou stavebnici a při pádu se asi kousnul, protože mu tekla krev z pusy. Prý ale skoro nebrečel, zato asistentka se klepala ještě v poledne. Hlavně, že se nic nestalo. Aspoň jsme měli odpoledne co prát. Jinak dobré, Bárt byl hodný, s asistentkou se mazlil a lísal se k ní,  místo vycházky byly děti jen na zahradě, což se obešlo bez emocí. Pracoval, na záchod chodil, osm lžic polévky snědl.

Doma jsme taky pracovali, a to dokonce dvakrát, byť podstatně kratší dobu, než o víkendu. Bártovi se totiž vůbec nechtělo ven, resp. odmítal se obléknout a já jsem nějak neměla morálku na to, ho nutit. Tak jsme nikam nešli. Kdyby ovšem Bárt tušil, že místo vycházky bude muset třídit knoflíky a vkládat kaštany do lahve, asi by si to s tím oblékáním rozmyslel. Zvládli jsme to. Za odměnu si mohl pustit DVD dle výběru, dnes překvapivě padla volba na večerníčkové medvědy. Vzal si k tomu sluchátka a kašlal na mě.

Dneska se opět dařilo jídlu, že by kuřecí maso + jáhly + květák + brambory v podobě mixu bylo takový trhák? Nejvíc ale snědl kaše, večer jsem mu musela dokonce přidělávat – snědl ji snad ze 4 deci mléka! Otesánek:-) Spolu jsme zvládli mytí hlavy (Bárt mi pořád podával kelímek a ukazoval, že si ho mám taky vylít na hlavu) a i usínání dnes trvalo jen pár minut. Sláva.

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: