Doporučujeme: Snadné sdílení souborů | Služby pro Váš web | TV program | Italo.cz | Stahovač videí z YouTube | Měření rychlosti internetu | Zkus to jinak - logicky

Pondělí 31.1. – máma má narozeniny … (365/31/2011)

Datum: 1. 2. 2011 21.21 | Autor: - hk - | 1584× | Kategorie: Projekt 365 | Komentáře: 2

Utíká to, utíká… Tak jsem se dožila požehnaného věku 38 let… No, toto uteklo… Na dnešek jsem si naordinovala narozeninové nicnedělání. Vypravila jsem Bárta do školky a s kávou a snídaní se vrátila do postele. Krása. Kniha, tv seriál, nikam nejdu, nic nedělám. Váhala jsem nad procházkou, ale nakonec jsem ji odložila na odpoledne, kdy ji absolvuji s Bartolomějem. Dokonce jsem si říkala, že bych mohla zajít i na oběd, ale to jsem nakonec nezvládla, protože jsem si asi hodinu po telefonu povídala s jednou maminkou chlapečka s WS, se kterou se moc nevídám, protože se Willíkovi trochu programově vyhýbá. Probraly jsme toho docela dost, bylo to zajímavé, ale sotva jsem stihla vyzvednout ve školce Bárta.

 

Bártovi se ve školce stále daří, chválila ho asistentka Lenka a dokonce se stejnou zprávou za mnou vyběhla i paní učitelka, prý z toho mají všichni radost. Bartoloměj poslouchá, pracuje, s dětmi cvičí, funguje. Skvělé, to mám asi k narozeninám:-) A moje materiály prý jim všem hodně pomáhají, používají je i s ostatními dětmi, např. dnes lesní zvěř a stopy prý vyloženě zaujala. Tak jsem alespoň vyzvěděla témata na příští týdny (zimní sporty, karneval a zaměstnání), to se zase budu moci realizovat:-)

 

Doma jsme po obědě vyrazili ven, krásné počasí z neděle přetrvalo. Naplánovala jsem přemístění autem, Bárt do auta nechtěl, mířil na autobusovou zastávku, ale máma je větší… Slíbila jsem mu koníky, tak jsme jeli k cyklostezce k jízdárně. Bohužel tam ale vše pod sněhem a koníci někde v teple. Šli jsme aspoň k Nise, Bárt mě hned upozorňoval, že jsou tam kachny a ve vodě ryby a že se kouří z komína přilehlého autoservisu. Jak mě upozornil? Dělal GAGA na kachnu, pak pusou gesto pro rybu a kouř z komína označuje slovem KULÍ.  Docela tu u vody pofukovalo, Bárt se ale stejně rozhodl, že půjdeme do kopce. Zašli jsme tedy do Lídlu koupit rohlíky pro kachny a po totálně zledovatělém chodníku jsme se přes sídliště spustili zase k vodě. Jestli mám občas připomínky ke stavu chodníků u nás v Ruprechticích, tak se všem omlouvám, u nás je to oproti stavu na Letné naprostá pohoda...

 

 

 

 

Podařilo se nám natrefit na velké hejno kachen, které se asi trochu hřálo u teplovodu. Bartoloměj je chvíli plašil, ale pak zjistil, že krmení je taky docela zábavné. Kachny chodily až k nám, ale stejně nedostali všechno, poslední kus rohlíku jim Bartoloměj snědl. Na 4 jsme se vrátili k autu a cestou jsme potkali slečnu vedoucí koníka – tak nakonec přece jen kůň byl.

Doma jsme trochu pracovali, ale ne moc, když mám ty narozeniny:-) Bárt mě ale překvapil, složil pračku ze dvou dílků – snad to nebyla náhoda. Potom dorazil Tomáš se dvěma květinami – jednu měl předat Bartoloměj, ale ten se rozhodl, že dá před mámou přednost počítači – momentálně má nejraději reklamu T-Mobile: Ať jste velké zvíře, nebo malá ryba… Dostala jsem samomíchací hrnek pro lenochy a novou knížku Tomáše Halíka.

Díky všem za mejly, sms a vzkazy na FB! Potěšili jste mě.
Komentáře:

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: