Doporučujeme: Služby pro Váš web | Snadné sdílení souborů | Zkus to jinak - logicky | Měření rychlosti internetu | TV program | Italo.cz | Zkracovač dlouhých adres

Protiva Bárt (365/141)

Datum: 21. 5. 2010 11.58 | Autor: - hk - | 1580× | Kategorie: Projekt 365 | Komentáře: 2

Zase takový unavený den. Bárt od rána všechny mé snahy bojkotoval, nechtěl dělat EE, nechtěl pracovat (i když vlastně jedinou fotku, kterou z dneška mám, je počmáraná kočička - takže jsme trošku "malovali"). Potřebovala jsem uvařit na příští dny pro Bárta, prali jsme, pustila jsem mu nějakou pohádku, ale stejně to bylo na draka. Věčně se vztekal nebo brečel. Ani obědvat moc nechtěl. Slíbila jsem mu, že půjdeme ven, když udělá EE, jenže to neudělal a stejně zase začalo pršet.

Byla jsem ráda, když šel po obědě spát. Jenže mi ho vzbudil nějaký pobuda od UPC, který mi přišel sdělit, že platíme hodně na internet, ale kdybychom si ještě 150 Kč připlatili, tak že budeme mít asi 30 televizních programů navíc. To mě opravdu "nadchlo" - televizi máme už třetí týden v opravě, na domě je společná satelitní anténa, která nám umožňuje přijímání asi 20 digitálních programů. A stejně koukáme akorát na pohádky. Tak jsem pánovi poděkovala a šla utišit brečícího Bárta.

ZVažovala jsem, jestli se nepřidáme ke srazu, která pořádá jedna maminka z postizenedeti.cz první týden v září. Jede Blanka s klukama a snad i Tuška s Ninou. Ale Tomáš by nejel a pro mě je představa víkendu s Bártem v neznámém prostředí s neznámymi dětmi spíš noční můrou, než příslibem relaxace. Už vidím, jak chodíme dva dny po schodech, Bárt zdrhá, leze pod auta či ke koním. Nakonec se to ale vyřešilo - na stejný termín přišla přihláška z rané péči na pobyt v Doksech. Byli jsme tam už loni - http://bartolomej.mujblog.info/williamsuv-syndrom/s-ranou-peci-v-doksech-zari-09 - a já se vrátila nadšená. Takže je rozhodnuto, jedem do Doks, celá rodina.

Ve tři jsem sbalila Bartoloměje a odvezla ho k babičce. Nechtěl původně vylézt z auta, ale nakonec si dal říct. Odvezla jsem auto Tomášovi do práce, z okna mi hodil paměťovou kartu se svými fotkami z Monínce (moje skončily v propadlišti dějin na externím disku) a mazala jsem na autobus. Ten v půl 4 mi ujel asi o 3 minuty, ale student agency už mě ve 4 vzal. Uvažovala jsem, že půjdu večer do kina na MamasaPapas, ale pak jsem v autobuse viděla ukázku a zdálo se mi to nadmíru depresivní. A to teda fakt raději ne. Původně jsme měli jít s EČ a Zdenou někam na panáka, ale Lenka od Evy má chřipku, do toho komplikace s epilepsií a sháněním školy, no Eva mi do telefonu brečela, přesunuly jsme na neurčito. Nakonec jsem se v Praze naložila do vany a pak se pustila do grafické úpravy zpravodaje pro EF. 

 EDIT: přece jen nějaké fotky a video - od táty

 
Komentáře:

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: