Doporučujeme: TV program | Služby pro Váš web | Zkracovač dlouhých adres | Měření rychlosti internetu | Zkus to jinak - logicky | Italo.cz | Stahovač videí z YouTube

Sobota 15.1. - konečně po vánocích (365/15/2011)

Datum: 15. 1. 2011 22.14 | Autor: - hk - | 1720× | Kategorie: Projekt 365 | Komentáře: 3

Bárt se v noci vzbudil a vrhnul se mi kolem krku. "Mami, mami" - byl zjevně rád, že jsem se mu vrátila. Ráno vstával chvíli po šesté, s výbornou náladou, bez kašle a jen s minimální rýmou. Konečně! I mně bylo podstatně líp než včera. Ráno úklid, pak jsem musela na poštu. Zastávka v knihovně, tady je tak příjemně, zvlášť, když venku leje. Nakoupit na oběd a domů.

Bartoloměj byl dnes moc hodný, hrál si se mnou, prali jsme v malé pračce (hitem dne byl  blikající reflexní pásek na ruku - v pračce se krásně točil a svítil, asi to budeme muset natočit, to by na youtube v kategorii "wash machines" mohlo mít velký úspěch:-)) Ostatně hodný prý byl i včera ve školce a v Dětském koutku TUL - všude na něj byla pěna chvála. Tedy až na to jídlo.... Slečna v koutku prý byla celá rozněžněná, jak se jí Bárt vrhal kolem krku a hladil ji. A dokonce si s ní házel míčem!

Odpoledne došlo konečně na odstranění vánočního stromku - Bartoloměj pomáhal s odzdobováním, pěkně ukládal ozdobičky do krabičky, šikula.

 

Při té příležitosti jsem uklidila jednu velkou skríň s knihami, která byla za stolečkem - no, uklidila. Pokusila jsem se vměstnat do poliček knih co nejvíc, aby se ta vešly i ty z těchto vánoc. Podařilo se, ale teda když na to teď koukám, ty police vypadají pěkně prohnutě. To je tak, když má někdo malý byt a hodně knih. Zjistila jsem, že nemám ještě ani přečtené všechny knihy z loňska (vlastně už předloňska...) Budu se muset nad sebou zamyslet.

Bartoloměj dostal na hraní notebook, aby se nepletl při uklízení. Dnešek byl ve znamení mašinek. Ovšem na DVD stále jedeme v Cvičíme s Míšou - už po probuzení ukazuje Bárt na televizi a tleská a hýbe rukama jako Míša, abych pochopila, co mu mám pustit... Budu se muset podívat po hudebních DVD pro děti. Existuje něco kromě Dády???

Venku jsme ani nebyli, dopoledne pršelo a odpoledne, když na chvíli vykouklo sluníčko, se Bártovi ven nechtělo, a to jsem se s přemlouváním snažila. Nutit ho a pak lámat při oblékání, na to nemám. Tak snad zítra. Dobrá zpráva, je mi nepoměrně líp, než včera. Špatná zpráva - vypadá to na záplavy na Labi, jestlipak my se ve středu do toho Ústí k té posudkové komisi vůbec dostaneme?
Komentáře:

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: