Doporučujeme: TV program | Bazar | Zkracovač dlouhých adres | Italo.cz | Služby pro Váš web | Stahovač videí z YouTube | Měření rychlosti internetu

Sobota 5.3. - Bárt honí v Doksanech pávy (365/64/2011)

Datum: 7. 3. 2011 20.29 | Autor: - hk - | 1514× | Kategorie: Projekt 365 | Komentáře: 0

Bartoloměj se v noci budil, tak jsem se musela přesunout do ložnice, kde spal s babičkou. Dopoledne standardní program - hlavně se musí točit pračka, bez toho to nejde. Bartoloměj prostě bude pradlenou... Anebo mu budeme muset zařidit laundrymat...

Přišla mi zpráva, moje spolužačka z gymplu Evička přivedla nad ránem na svět své čtvrté dítě, dceru Evu (3,60 kg/52 cm). Gratulujeme.

Bartoloměj měl dopoledne speciální návštěvu. Přišla paní Janů, ale místo Eminy s sebou přivedla vnučku Jůlinku. Co se týče Bárta, asi by ocenil spíš toho psa. Když uviděl Julii, tak okamžitě řekl: "Ne, ne, pa pa", zamával jí, dal jí najevo, že má jít pryč a šel se zavřít do pokojíku. Prakticky celou návštěvu se držel daleko od ní, jen na výslovné přání babičky ji šel jednou pohladit a dát pusinku. Jinak byl raději u pračky nebo v jiné místnosti, evidentně se v přítomnosti mladé dámy necítil.

Po obědě jsme nastartovali auto a vyrazili i s babičkou do Doksan do parku krmit pávy. Nejdřív jsme se zdrželi v průchozí chodbě, kam někdo odložil vysloužilou pračku - ta by se Bártovi hodila. Pávy jsme nemohli najít, na obvyklém místě na 4. nádvoří u krypty se neprocházeli, nebyli ani u altánu či u konečně opravovaného kamenného schodiště. Nakonec jsme na ně natrefili až u chráněného jinanu dvoulaločného. Bárt je krmil a honil a byla to velká sranda. Pro Bárta. Pak jsme šli do parku, dorazila tam za námi i Jana S. Bárt si to v zámečkém parku užil, spousta prostoru, s babičkou vlezl do starého bazénu, zahlédli jsme srnky, všude byly čerstvé krtince, které Bárt s oblibou rozšlapává, no pěkné.

Pak jsme Janu odvezli do Brozan, Bárt se při té přiležitosti šel podívat na slepičky a hlavně donutil tetu Svatu, aby zapnula pračku. Je to pračkový závislák. Doma si ho vzal na chvíli děda, já jsem se sbalila a odjela do Prahy. Protože jsem nějak stále nezvládla pořídit dálniční známku, vzala jsem to po staré E55 - moc příjemná cesta, skoro žádná auta. Večer měla dorazit Eva Č., ale volala, že je jí blbě. Bartoloměj s babičkou odpoledne podnikl procházku po okolních sousedech, u Faustů se dokonce na chvíli ztratil někde ve slepičím výběhu, babička i paní Faustová z toho byly na mrtvici. Každopádně si to užil a ve čtvrt na 8 už spal, asi jen po 5 minutách uspávání.

 

 

 

 Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: