Doporučujeme: Italo.cz | TV program | Stahovač videí z YouTube | Snadné sdílení souborů | Zkracovač dlouhých adres | Služby pro Váš web | Zkus to jinak - logicky

Špatná kaše (365/152)

Datum: 31. 5. 2010 20.31 | Autor: - hk - | 1329× | Kategorie: Projekt 365 | Komentáře: 1

Bárt se ráno probudil a byl úplně v pohodě. Akorát vydržel spát až do osmi, aby ne, když kus noci prokňoural. Šla jsem mu udělat kaši k snídani a ukázal se problém, kaše došla, resp. nebylo jí dost na snídani. Náš chlapeček totiž jí jen jeden druh kaše - Sunarku osmizrnou s medem... Tak jsem se rozhodla, že zkusím zbytek dosypat jinou Sunarkou, nějakou jablečnou, kterou jsme tu měli. No co myslíte? Bárt si dal lžičku, vyhodnotil chuť a bylo po jídle. Prostě jsem do něj už žádné další sousto nedostala. Já se z něj a z jeho jídla prostě zblázním. No tak jsem se v půl deváté pěkně sebrala a jela do Intersparu pro kaši... Naštěstí Tomáš nemusel být v práci brzo. Nakoupila jsem, v devět udělala Bártovi tu správnou kaši, bez řečí snědl svou 150 ml dávku... Vyroste z toho někdy?  Tomáš hlásil, že se v mezidobí Bárt příšerně pokadil, takže je možné, že ho v noci bolelo bříško. Doufejme, že to tak bude a že z toho nic nebude.

Venku pršelo - jak jinak - takže dneska z výletů a vycházek nebylo nic. Dopoledne jsme se trochu učili v židličce, Bárt zvládl skoro všechny přiřazovací úkoly, které jsem mu vyrobila z obrázků na Šíšově blogu. Úplně jsem koukala. Pak jsme trénovali otvírání Lock and Lock krabičky - dala jsem mu do ní hýbací figurku krávy, to se Bártovi líbilo. Pak jsem mu ukázala, jak na jednotlivé zámky jít, pochopil to velmi rychle a i když to na něj a jeho jemnou motoriku bylo docela těžké, zvládl to a s mou dopomocí kravičku z krabičky vysvobodil. Později mu to už šlo líp.

Oběd (mixované hovězí s novými bramborami) jsme jakž takž snědli, spát se mu ale nechtělo, tak jsme se dívali na DVD (cvičící Míša a Křemílek s Vochomůrkou, u toho jsem ostříhala nehty na rukou), zase se trochu učili, stavěli komín, procházeli hračky, které už dlouho neměl, protože byly v krabici pod postelí a tak. Svačinu ale odmítl. S tím jídlem je to snad čím dál tím horší. Tak jsem to po pár pokusech vzdala, nechala ho v židličce a ke svačině dostal půlku suchého rohlíku, což je zřejmě jediné jídlo, které v pevné podobě zvládá. I když tedy způsob konzumace je pro nezúčastněné diváky stále dosti odpudivý, neb rohlík je v závěrečné fázi všude, včetně vlasů...

Táta dnes dorazil poměrně brzo, tak si ho na chvíli vzal. V podvečer se projevila absence spánku po obědě, tak jsme se rychle navečeřeli, vykoupali a sedm už chlapeček spal. To je to krása, doufám, že tentokrát to bude bez nočního vstávání.

Zítra máme logopedii, odpoledne si ho vezme babička, budu balit. Ve středu totiž, až přijdeme z miniškolky a já z nemocnice (jdu zase dávat krev), pojedeme k druhé babičce do Polabí. Já ve čtvrtek potřebuju v Praze k zubaři, doufám, že mě vezme. Babička bude hlídat, až budu v pátek v práci, a protože jdou v sobotu s dědou do divadla, tak mi Bartoloměje do Prahy dovezou. Příští týden nás čeká to již dvakrát odložené vyšetření na psychologii. V úterý. Doufám.
Komentáře:

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: