Doporučujeme: Psí Park | TV program | Služby pro Váš web | Zkracovač dlouhých adres | Zkus to jinak - logicky | Měření rychlosti internetu | Italo.cz

Úterý 27.9. - pětiletá prohlídka (365/267/2011)

Datum: 27. 9. 2011 22.49 | Autor: - hk - | 1745× | Kategorie: Projekt 365 | Komentáře: 0

Do školky se dneska šlo. Jen Lídě ujel autobus, tak to ráno chvíli vypadalo ve školce napínavě. Naštěstí dorazila. Bárt se s tátou začal při příchodu do školky vztekat, ach jo.

Já jsem dopoledne strávila v rané péči, slíbila jsem ředitelce, že jim pomůžu s jejich prezentací na MPSV příští týden, kam pojedu také, za rodiče. S jejím kolegou z olomouckého střediska jsme nad prezentací strávili většinu dopoledne. Snad to bude k něčemu.

Pro Bárta do školky - kašle, hodně pije, svačil jen trochu. Kašle ale fakt hodně. Tak domů, oběd a přesun k dr. Němečkové. Ta si nás dneska opravdu užila. Bárt se "předvedl". Nespolupracoval absolutně při ničem. Nechtěl se nechat zvážit ani změřit (odhad byl 105 cm a 15,5 kg), odmítal otevřít na doktorku pusu, ukázat jazyk či zuby. Nenechal si změřit tlak, ani poslechnout dýchání. A když chudák hodná paní doktorka zkoušela, že nejdřív poslechne Bártova pejska a pak jeho, tak jí do stetoskopu psa zapnul... Myslím, že z toho úleku ze štěkání dostane v lepším případě opar... Oči a uši si paní doktorka ani netroufla zkusit - v průkazce máme napsáno: vidí, slyší:-) Byla jsem z Bárta tak vynervovaná, že jsem nakonec zapomněla odevzdat i přinesenou moč... Ach jo. Odnesli jsme si doporučení na dětskou chirurgii - problém s pindíkem, resp. s předkožkou. Doporučení na rehabilitaci do Jedličkárny - to byla moje iniciativa, Blanka tam s klukama chodí, je tam jedna moc šikovná a hlavně trpělivá rehabka, třeba s Bártem něco vymyslí. No a nakonec jsme si odnesli recept na dithiaden a zyrtec na kašel a pro případ první pomoci čípek na uklidnění. Doktorce se Bártův kašel ale vůbec nelíbil, do školky do konce týdne rozhodně ne... Ven můžeme, pokud nebude teplota a nebude moc lítat. No a kvůli aktuálnímu stavu se samozřejmě neočkovalo. Takže si sem uděláme cestu časem znova.

Napsala jsem asistentce Lídě, že má do konce týdne volno... Pak jsme šli na chvíli ven, projet se tramvají, projít se po okolí zoo. Opět mě rozbolela hlava, takže nakonec jsme pobyt na slunku odpískali a jeli domů. Odpolední boj se svačinou jsem prohrála...

 

Konečně se zajímá o nějaké pořádné auto...

Malinko jsme pracovali - Bárt krásně roztřídil barvy.

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: